Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар

Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг


Дарга Б.Ганбат


Захиргаа, хууль зүйн хэлтэс

1. Б.Гаваа Хэлтсийн дарга
2. Э.Эрдэнэхишиг Хуулийн ахлах мэргэжилтэн
3. Д.Наранчимэг Дотоод ажил хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
4. Х.Энхчимэг Тогтоол шийдвэрийн биелэлт, хөрөнгө орлогын мэдүүлэг хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
5. Э.Эрдэнэбаатар Гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн
6. Ж.Мөнхтүвшин Ахлах нягтлан бодогч
7. Х.Дашдаваа Орон нутаг хариуцсан мэргэжилтэн
8. Г.Нямдаваа Хүний нѳѳцийн мэргэжилтэн
9. Д.Дэлгэрмаа Хуулийн мэргэжилтэн
10. Т.Санчиргарав Хуулийн мэргэжилтэн
11. Л.Ишжамц Хуулийн мэргэжилтэн
12. С.Цэрэндорж Нэг цэгийн үйлчилгээний мэргэжилтэн
13. Х.Нарангарав Нэг цэгийн үйлчилгээний мэргэжилтэн
14. М.Лхагважав Хурлын зохион байгуулалт хариуцсан мэргэжилтэн
15. Д.Болортуяа Газрын даргын туслах
16. П.Туул Архивын ажилтан
17. С.Пүрэвдулам Бичиг хэргийн ажилтан
18. П.Мөнхбат Нярав
19. Г.Оюунтөгөлдөр Дотоод аудитын мэргэжилтэн
20. Б.Амарзаяа Хуулийн мэргэжилтэн


Бодлого, төлөвлөлтийн хэлтэс

1. Ц.Баяр-Эрдэнэ Хэлтсийн дарга
2. В.Дарханбаатар Ахлах мэргэжилтэн
3. Л.Сэлэнгэ Ахлах мэргэжилтэн
4. Ч.Батчимэг мэргэжилтэн
5. Д.Дариймаа Мэргэжилтэн
6. Д.Одмаа Мэргэжилтэн
7. Б.Өнөрмаа Мэргэжилтэн
8. Д.Эрэвгийлхам Мэргэжилтэн
9. Т.Лхагвасүрэн Мэргэжилтэн
10. О.Мөнхсоёл Мэргэжилтэн
11. М.Болор Мэргэжилтэн
12. Т.Хулан Мэргэжилтэн
13. Ц.Шинэхүү Мэргэжилтэн


Худалдан авах ажиллагааны хэлтэс

1. Х.Улам-Өрнөх Хэлтсийн дарга
2. Л.Лхамсүрэн Ахлах мэргэжилтэн
3. Б.Буяннэмэх Ахлах мэргэжилтэн
4. Б.Эрдэнэбулган Ахлах мэргэжилтэн
5. Ч.Мөнхзаяа Мэргэжилтэн
6. Э.Тамир Мэргэжилтэн
7. Э.Уянга Мэргэжилтэн
8. Л.Нандинцэцэг Мэргэжилтэн
9. У.Батзаяа Мэргэжилтэн
10. Ж.Жаргалсайхан Мэргэжилтэн
11. Ч.Дэлгэрзаяа Мэргэжилтэн
12. С.Чинбат Сургалт хариуцсан мэргэжилтэн
13. Ө.Одбаатар Сургалт хариуцсан мэргэжилтэн
14. Б.Дэлгэрцэцэг Мэргэжилтэн
15. Д.Алтанцэцэг Мэргэжилтэн
16. Б.Марс-Од Мэргэжилтэн


Төрийн өмчийн бүртгэл хяналтын хэлтэс

1. Ц.Түвшинзаяа Хэлтсийн дарга
2. Д.Нарангэрэл Ахлах мэргэжилтэн
3. Ө.Батбаатар Ахлах мэргэжилтэн
4. Э.Ганчимэг Ахлах мэргэжилтэн
5. Г.Дэлгэрмаа Мэргэжилтэн
6. М.Баярмаа Мэргэжилтэн
7. Г.Туул Мэргэжилтэн
8. Д.Тунгалагтуул Мэргэжилтэн
9. Д.Сувдмаа Мэргэжилтэн
10. Э.Дуламсүрэн Мэргэжилтэн
11. Н.Ган-Эрдэнэ Мэргэжилтэн
12. А.Алтаншагай Мэргэжилтэн
13. С.Энхзориг Мэргэжилтэн
14. Б.Гэрэлтуяа Мэргэжилтэн
15. Д.Золбоо Мэргэжилтэн
16. Б.Сүнжидмаа Мэргэжилтэн


Мэдээллийн технологийн алба

1. Н.Цэрэнсамбуу Дарга
2. С.Халиун Ахлах мэргэжилтэн
3. Ч.Ганбаяр Мэргэжилтэн
4. В.Азжаргал Мэргэжилтэн
5. Ц.Лхагвасүрэн Мэргэжилтэн
6. Б.Мөнхзул Мэргэжилтэн
7. Д.Бадрах Мэргэжилтэн